INFORMACE z ordinace

10.01.2012

! Absolutní bomba !
LASER SOPRANO pro Vás přichystalo jedinečnou akci 50% slevu na všechny partie. Tato sleva je časově omezená od 15.ledna do 31.března, tak proto neváhejte tuto jedinečnou slevu využit!

Laserový přístroj SOPRANO

Systém pro laserovou depilaci využívající CW Pulse techno-logií. CW Pulse technologie umožňuje revnoměrnou distribuci energie v průběhu celého pulsu. Plynulost aplikované energie vede k lapším klinickým výsledkům a snížení nepohodlí pacienta. Unikatní struktura pulsu obsahuje dva jemné pulsy. První dlouhý nízkonapěťový pul tkáň ohřeje, ale nikoli až do bodu tepelné destrukce. Více zde

 

Vítámé Vás u nás

Od roku 1995 se snažíme v naší gynekologické ordinaci o nadstan-dardní a přátelský přístup k našim pacientkám v nekonvenčním prostředí nestátního zdravotnického zařízení. Naším cílem je nejen žena zdravá, ale také žena krásná a spokojená. Rozhodli jsem se tedy k standardní službě nabídnout vám možnost bezbolestné, nejmodernější fotodepilace pomoci přístroje SOPRANO XL, nejlepšího kontinuálního laseru na trhu.

Soprano XL

     diodový laser pro trvalou bezbolestnou epilaci

Diodový laser pro trvalou epilaci využívající CW Pulse™ technologii. CW Pulse™ technologie umožňuje homogenní distribuci energie v průběhu celého pulsu. Homogenita aplikované energie vede k lepším klinickým výsledkům a snížení nepohodlí klienta. Unikátní struktura pulsu obsahuje dva diskrétní pulsy. První dlouhý nízkonapěťový puls tkáň ohřeje, ale nikoli až do bodu termální destrukce. Druhý krátký puls je také nízkonapěťový, ale v kombinaci s prvním pulsem je dosaženo dostatečné energie k efektivnímu zničení chloupku a okolních buněk způsobujících jeho nový růst. Soprano XL nabízí dvojitý chladící mechanismus pro dokonalejší ochranu pokožky. Kombinovaná chladící technologie zvyšuje pohodlí klienta a umožňuje vyšší účinnost na všechny typy pleti.

- Nejrychlejší a nejefektivnější epilace "in motion" (v pohybu) – díky homogenní distribuci energie
v průběhu pulsu probíhá aplikace plynulým pohybem po ošetřované oblasti, nikoli separovaným přikládáním hlavice
- Bezpečný a efektivní u všech typů pleti
- Pohodlí klienta při bezbolestné aplikaci
- Vysoká úroveň uspokojení klienta
- Žádný spotřební materiál
- Jednoduchá obsluha (dotykový display, předdefinované léčebné programy)
- Vysoká spolehlivost systému a mobilita