INFORMACE z ordinace

10.01.2012

! Absolutní bomba !
LASER SOPRANO pro Vás přichystalo jedinečnou akci 50% slevu na všechny partie. Tato sleva je časově omezená od 15.ledna do 31.března, tak proto neváhejte tuto jedinečnou slevu využit!

Laserový přístroj SOPRANO

Systém pro laserovou depilaci využívající CW Pulse techno-logií. CW Pulse technologie umožňuje revnoměrnou distribuci energie v průběhu celého pulsu. Plynulost aplikované energie vede k lapším klinickým výsledkům a snížení nepohodlí pacienta. Unikatní struktura pulsu obsahuje dva jemné pulsy. První dlouhý nízkonapěťový pul tkáň ohřeje, ale nikoli až do bodu tepelné destrukce. Více zde

 

Vítámé Vás u nás

Od roku 1995 se snažíme v naší gynekologické ordinaci o nadstan-dardní a přátelský přístup k našim pacientkám v nekonvenčním prostředí nestátního zdravotnického zařízení. Naším cílem je nejen žena zdravá, ale také žena krásná a spokojená. Rozhodli jsem se tedy k standardní službě nabídnout vám možnost bezbolestné, nejmodernější fotodepilace pomoci přístroje SOPRANO XL, nejlepšího kontinuálního laseru na trhu.

Laserová depilace

Provádíme nejrychlejší a nejefektivnější depilaci "in motion".

  •  díky homogenní distribuci energie v průběhu pulsu probíhá aplikace plynulým pohybem po ošetřované oblasti, nikoliv  separovaným přikládaním hlavice
  •  bezpečné a efektivní u všech typů pleti
  •  pohodli pacienta při aplikaci, bezboletná aplikace
  •  vysoká úrověň uspokojení pacienta

Nejčastější otázky

Jak technologie funguje?

Laserový paprsek definitivně likviduje vlasové cibulky v růstové fází. V tomto stavu se nachází v každé lokalitě na těle určité množství (15-40%). Na definitivní odstanění ochlupení je tedy potřeba provést v průměru 3-7 ošetření.

Kolik "já" budu potřebovat ošetření na definitivní odstranění chloupků?

Počet ošetření je individuální a závosí na podíle chloupků v růstové fází (tzn. lokalitě ošetření) a na hormonálním stavu organismu. Obecně na těle je potřeba méně ošetření než na obličeji.

V jakých intervalech je potřeba provádět ošetření?

Optimální "mezera" mezi ošetřením je 3 měsíce. Pokud je interval delší než 4 měsíce, pak je metoda méně efektivní, pokud je interval kratší než 8 týdnů, pak ošetření nemá smysl.

Lze touto metodou odstanit i světlé a šedé chloupky?

ANO

Je ošetření bolestivé?

Bolest je u našeho přístroje ve srovnání s konkurenci naprosto minimální. Je to umožněno jak samotnou unikátní laserovou technologií, tak perfektním systémem kontuálního předchlazení kůže pro samotném ošetření.

Jaká je péče o ošetřovanou oblast před prvním ošetřením a mezi ošetřeními?

6 týdnů před prvním ošetřením a mezi ošetřeními se může kůže v případě potřeby holit jen klasickými technologie /žiletkou/ nebo změkčujícími epilačními krémy /Opilka, Weet/. NE "vytahovacími" holícími strojky, NE vytrhávání pinzetou. Nedodržení této podmínky způsobí neefektivitu laserové metody.

Jak je to s ošetřením v létě, můžu chodit do solária?

Oproti starším laserovým technologiím můžeme provádět (a provádíme) ošetření i v letních měsících či na jinak opálené pokožce. Bezprostředně po ošetření se nedoporučuje chodit 4 dny na přímé slunce ani do solária. Opálená kůže jen mírně sižuje efekt ošetření.